Internet saç ekisi
Istanbul Saç Nakli Enstitüsü’nde, bizim devlet-sanat tesisinde bilimsel teknikler çok son sağlarken, değerlendirilmesi ve saç dökülmesi olan hastaların tedavisi için en kapsamlı yaklaşım oluşturduk.

 Sac ekimi

Saç restorasyon gerçekleştirmek diğer kliniklerde aksine, Dr. Nusbaum ve Dr Gül hem medikal saç dökülmesi tedavisi yanı sıra araştırma konusunda geniş deneyime sahip ve aynı zamanda Dermatoloji Yönetim Kurulu Sertifikalı, saç dökülmesi ve saç derisi hastalıklarında sertifikalı uzmanlık eğitimi ile sadece tıbbi uzmanlık vardır . Biz erkekler ve kadınlar için saç nakli ameliyatı, ama aynı zamanda değerlendirmek ve saç dökülmesi ve saç derisi koşulları farklı nedenleri ile hastaları tedavi değil sadece.
Biz altta yatan herhangi bir dengesizlikleri olabilir veya eksiklikleri, ayrıntılı bir tıbbi öykü alma, devlet-sanat teşhis araçlarını kullanarak derinlemesine kafa derisi muayene ve endikasyon varsa, kan testleri tespit etmek, kapsamlı bir metodoloji ile her saç dökülmesi hasta yaklaşım saç dökülmesine katkıda bulunmaktadır.
Biz saç dökülmesi ve en etkili tedavi nedenini sadece belirleyen bu teknikleri kullanarak, ama insan gözle görünür hale gelmeden önce biz de saç incelmesi erken belirtileri tespit edebilir. Erken teşhis saç dökülmesi önceki aşamalarında başlayan ise tüm tıbbi tedaviler en etkili olarak, çok önemlidir.
Biz değerlendirmek ve tedavi şartlar şunlardır: kalıtsal erkek ve saç kırılması, alopesi areata, çekiş alopesi hem neden dermatolojik koşulları (60 yaş ve kadınların% 25 kadar erkeklerin% 70’ini etkileyen) kadın tipi saç dökülmesi dökülme aşırı saç ile ilişkili kalıcı ve kalıcı olmayan saç dökülmesi gibi durumlar (“telojen effluvium” olarak adlandırılır) Saç Dunyasi
Biz etik, araştırma-tabanlı hasta eğitimi yanı sıra topikal uygulamalar, oral ilaçlar ve besin takviyeleri gibi düşük seviyeli lazer tedavisi gibi tedavileri reçete sunmaktan gurur duyuyoruz.
 Youtube